BD IMMO Bastogne

    Plaats Mac Auliffe 40
    6600 Bastogne
    Tel : +32 (0)61 61 41 21
    E-mail : info@bd-immo.be

    Openingstijden
    Maandag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Dinsdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Woensdag : 09u00 - 12u00
    Donderdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Vrijdag : 09u00 - 12u00
    Zaterdag : 09u00 - 12u00

    Andere beschikbaarheid op afspraak

    BTW : BE1017240186

    BD IMMO Libramont

    Bouillonlaan 1
    6800 Libramont-Chevigny
    Tel : +32 (0)61 39 58 90
    E-mail : libramont@bd-immo.be

    Openingstijden
    Maandag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Dinsdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Woensdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Donderdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00
    Vrijdag : 09u00 - 12u00 / 13u00 - 17u00

    Andere beschikbaarheid op afspraak.

    BTW : BE1018472779

Erkend vastgoedmakelaar IPI 505.291 (België)
    RC Professionnelle : AXA Belgium - Police n° 730-390-160
    Contact tegen witwassen : Bertrand Degros
    Toezichthoudende autoriteit : Institut Professionnel des Agents Immobiliers - Luxemburgstraat, 16B 1000 Brussel

OPTIE !

    € 115.000
    Optie
    Hardigny , 6600 Bastogne(ref. 3895)

    1106 m²

    Berekening van de aankoopkosten
    OPTIE !
    Bertrand DEGROS061/61.41.21 info@bd-immo.be

Documenten

Plan de géomètre, deux lots à bâtir.pdfDownloaden

    Algemene informatie

AdresHardigny , 6600 Bastogne

    BeschikbaarheidBij akte

    Grondoppervlakte1.106 m²

    Orientatie achterkantZuidoost

    Breedte perceel22 m

    EPC & energie

Certificaat elektriciteitNog niet aangevraagd

    Financieel

Prijs€ 115.000

    Totale kosten€ 16.406,78

    Registratierechten (12.5%)€ 14.375

    Totaal€ 131.406,78

Documenten

Plan de géomètre, deux lots à bâtir.pdfDownloaden

    Algemene informatie

AdresHardigny , 6600 Bastogne

    BeschikbaarheidBij akte

    Grondoppervlakte1.106 m²

    Orientatie achterkantZuidoost

    Breedte perceel22 m

    EPC & energie

Certificaat elektriciteitNog niet aangevraagd

    Financieel

Prijs€ 115.000

    Totale kosten€ 16.406,78

    Registratierechten (12.5%)€ 14.375

    Totaal€ 131.406,78

COMPROMIS GETEKEND !

    rue du monument , 6971 champlon (ref. 3786)
    € 95.000

    1839 m²

Toon alle panden
    COMPROMIS GETEKEND !
    Optie

    COMPROMIS GETEKEND !

    rue du monument , 6971 champlon (ref. 3787)
    € 95.000

    1975 m²
    COMPROMIS GETEKEND !
    Optie

    COMPROMIS GETEKEND !

    rue joseph-renquin 74 / d2, 6600 bastogne (ref. 3829)
    Vanaf € 125.000
    EPC label

    1
    1
    46 m²